Profesjonalna kadra instuktorska

Flotowe testy samochodów biznesowych na Torze „Kielce” zostaną poprowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów z firmy Driving Experience. Firma Driving Experience jest partnerem merytorycznym testu i w całości odpowiada za bezpieczeństwo testu.

Testy Fleet Cars, Vans & Premium zostaną przeprowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów z firmy Driving Experience. Firma Driving Experience jest partnerem merytorycznym testu.

Driving Experience

Wojtek ChuchałaWojtek Chuchała - Wojtek dołączył do zespołu w 2012 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rajdowych trasach (WRC2, ERC2) i liczne sukcesy (najmłodszy rajdowy Mistrz Polski, wielokrotny mistrz Polski i Słowacji w gr. N, zdobywca Rajdowego Pucharu Polski) to niezwykle cenna baza dzięki, której Wojtek pomaga uczestnikom kursów zdobywać umiejętności zarówno, jeśli chodzi o sportową jazdę. Warto podkreślić również, że Wojtek szkolił wielu polskich kierowców w "rajdowym rzemiośle", a jego uczniowie mogą pochwalić się licznymi sukcesami osiąganymi w motosporcie z tytułami Mistrzów Polski włącznie. W 2011 roku Wojtek dołączył do rajdowego zespołu Subaru Poland Rally Team, w którym przez 4 lata osiągał bardzo dobre rezultaty. Ponadto udziela się w licznych akcjach i kampaniach promujących bezpieczeństwo na drogach i poszerzanie umiejętności w zakresie prowadzania pojazdów.

Darek KępaDarek Kępa - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr T0021. Darek dołączył do zespołu w 2011 roku i pełni obecnie funkcję szefa naszej kadry trenerskiej. Do jego największych atutów należy zaliczyć wszechstronność oraz rzetelne kwalifikacje w postaci profilowanego wykształcenia pedagogicznego i uprawnień Instruktora Nauki Jazdy dla kategorii B, B+E, C, C+E, D, D+E. Ponadto uczestniczył w szkoleniach AMG Expert Training (2010r. - Hockenheim, 2013r. - Baden Baden, 2015r. - Portimao) oraz szkoleniach produktowych. Jako pasjonat motoryzacji od wielu lat jest związany z Automobilklubem Kieleckim, w którym czynnie uczestniczy przy organizacji zawodów.

Irek DancewiczIrek Dancewicz - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0049. Irek dołączył do zespołu na początku 2007 roku. Kolejne godziny ćwiczeń na torze oraz ciężka praca sprawiły, że bardzo szybko osiągnął wysoki poziom zarówno prowadzenia samochodu jak i przekazywania zdobytej wiedzy, którą potrafi konkretnie, a zarazem z poczuciem humoru podzielić się z uczestnikami podczas szkoleń. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego. Uczestnik wielu szkoleń na poziomie instruktorskim. Do najciekawszych należą zajęcia na torze lodowym ADAC w Austrii, szkolenie w ośrodku ADAC Linthe pod Berlinem oraz trwające niemal tydzień elitarne szkolenie z wykorzystaniem Porsche 911 na słynnej północnej pętli niemieckiego toru Nürburgring. Instruktor AMG Driving Academy Poland. Z ramienia AMG uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach w USA, Niemczech, Czechach, Austrii oraz na zamarzniętych jeziorach Szwecji.

Jacek HoffmanJacek Hoffman - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr T0001. Jacek dołączył do zespołu w 2002 roku. Wiedzę oraz umiejętności Jacek Hoffman zdobywał na szkoleniach zarówno w kraju, jak również w Austrii oraz Niemczech rozwijając w ten sposób swoją pasję, którą już od najmłodszych lat była motoryzacja. Należy także podkreślić, że jest on też absolwentem studiów o profilu samochodowym i specjalistą w zakresie teorii ruchu samochodu. Od 1983 roku Jacek jako posiadacz licencji kierowcy rajdowego i wyścigowego czynnie uprawia sporty motorowe, ponadto uzyskał również uprawniania sędziego sportu samochodowego klasy państwowej. Od wielu lat związany jest z Automobilklubem Kieleckim, w którym to klubie posiada tytuł honorowego członka, a do listy nagród Jacka zaliczają się także Złota Odznaka PZM, Złota Odznaka Automobilklub Kieleckiego oraz bardzo prestiżowa Odznaka Zasłużony dla Ratownictwa.

Piotr ZegarmistrzPiotr Zegarmistrz - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0056. Piotrek dołączył do zespołu w 2006 roku. łącząc rolę szkoleniowca nauki jazdy z codzienną pracą wykładowcy na Akademii Górniczo-Hutniczej. Obszerna wiedza oraz umiejętność jej przekazania uczestnikom kursów to niepodważalne atuty, które cechują pracę instruktorską Piotra, ale trzeba również podkreślić jego bogate doświadczenie zdobywane na rajdowych trasach. Piotr jest posiadaczem międzynarodowej licencji pilota (R co-driver), w latach 2008-2009 brał udział w 14 rundach Rajdowego Pucharu Polski, a w roku 2010 wspólnie z wychowankiem SJS Szymonem Kornickim startował z dużymi sukcesami w pełnym cyklu zawodów Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji.

Przemek KorczyńskiPrzemek Korczyński - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0019. Przemek dołączył do zespołu w 2013 roku natomiast swoją karierę szkoleniową rozpoczął w 2009 roku, gdy prowadził szkolenia kandydatów na kierowców oraz kierowców zawodowych. Przemek jest posiadaczem wszystkich kategorii prawa jazdy i co bardzo istotne niemal wszystkich uprawnień instruktorskich w zakresie nauki oraz techniki jazdy, a ponadto jest specjalistą problematyki Prawa o Ruchu Drogowym. Wieloletnie doświadczenie Przemka jako kierowcy transportu międzynarodowego to także cenny bagaż wiedzy i umiejętności, które obecnie przekazuje uczestnikom kursów m.in. szkoleń EcoDriving. Wszechstronne kwalifikacje oraz pasja stanowią największe atuty Przemka, który pracując z kursantami dba zawsze o miłą atmosferę, chcąc jednocześnie przekazać maksimum informacji teoretycznych i praktycznych umiejętności. Laureat zawodów „Małopolski Instruktor Roku 2011”, a prywatnie pielęgnując swoją motopasję zdobywał wielokrotnie puchary w amatorskich imprezach samochodowych.

Daniel JamrózDaniel Jamróz - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0056. Daniel dołączył do zespołu w 2011 roku. Prowadzi szkolenia zarówno dla kierowców samochodów, jak i motocykli, a podczas szkoleń dzieli się z uczestnikami kursów obszerną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa oraz umiejętnościami zdobytymi m.in. podczas wieloletniej pracy w Sekcji Ruchu Drogowego. Daniel prowadzi zajęcia w AMG Driving Academy Poland. Z ramienia AMG brał udział w międzynarodowych szkoleniach w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii oraz Szwecji. Posiada tytuł magistra pedagogiki ogólnej i uprawnienia Instruktora Nauki Jazdy kat. A i B. Daniel może pochwalić się również znacznymi osiągnięciami z pracy w Policji. Na przestrzeni lat 2004-2007 co roku stawał na podium prestiżowego, ogólnopolskiego Konkursu na Policjanta Roku, który wygrał w roku 2005.

Marek BafiaMarek BafiaJeden z najbardziej doświadczonych instruktorów SJS Driving Academy. Ze szkoleniami związany od 2004 roku. W swojej wieloletniej karierze sportowo szkoleniowej związany był między innymi z zespołem Subaru Poland Rally Team. Uczestnik wieloetapowych treningów międzynarodowej Scuderia-Hanseat realizowanych na legendarnej północnej pętli Nurburgring jak również szkoleń ADAC. Obecnie odpowiedzialny w SJS Driving Academy za rozwój szkoleń z wykorzystaniem pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych.

Marek BafiaMirek Gumula - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0003. Mirek dołączył do zespołu w 2001 roku. Największym atutem Mirka jest jego wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, a zdobytą wiedzę potrafi bardzo umiejętnie przekazać uczestnikom szkoleń jak i innym instruktorom. Uczestnictwo w szkoleniach Test&Trening, ADAC oraz Scuderia-Hanseat organizowanej na północnej pętli legendarnego toru Nürburgring bez wątpienia przyczyniły się do rozwinięcia umiejętności posiadanych przez Mirka. Trzeba również dodać, że Mirek należy do ścisłego grona certyfikowanych instruktorów międzynarodowej AMG Driving Academy. W jego ramach prowadzi szkolenia na torach wyścigowych w Austrii, Niemczech, Portugali, Włoszech oraz zamarzniętych jeziorach Szwecji. Od Kilku lat piastuje stanowisko szefa projektu AMG Driving Academy Poland, w którym centrala w Niemczech powierzyła jemu zadania związane z kreowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań w projekcie. Specjalizacją Mirka są szkolenia sportowe również z wykorzystaniem systemów telemetrii jazdy Race Navigator.

Jacek SpentanyJacek Spentany - Jacek dołączył do kadry instruktorów w 2015 roku, ale szkoleniami zajmuje się od wielu lat, ucząc młodych pasjonatów rajdów samochodowych. Jacek legitymuje się licencją instruktora sportu samochodowego, licencją sędziego klasy pierwszej sportów samochodowych, międzynarodową licencją kierowcy/zawodnika FIA oraz uprawnienia instruktora nauki jazdy dla kat. B. Na bogate doświadczenie Jacka składa się również wieloletnia kariera rajdowa. Jest cenionym pilotem i zawodnikiem rajdowym, a także sędziom i działaczem PZM. Pierwsze rajdy z udziałem Jacka w roli sędziego oraz zawodnika to rok 1998, a z kolei największe sukcesy to min. Mistrzostwo Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota i tytuł Wicemistrza Polski gr. N.

Rafał ZyganRafał Zygan - Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr T0048. Rafał dołączył do zespołu w 2012 roku Zanim został trenerem naszej akademii, przeszedł cykl wewnętrznych szkoleń oraz treningów instruktorskich organizowanych przez SJS. Dzięki temu doświadczeniu potrafi doskonale wczuć się w rolę uczestników kursów oraz przekazać swoją wiedzę w optymalny dla kursantów sposób. Rafał w czasie wolnym startuje w SuperOesach na kieleckim torze za kierownicą kultowego Fiata 126. Ogrom wiedzy i doświadczenia Rafał Zygan zdobył pracując jako sędzia sportów motorowych (od 2003 roku) oraz kartingowych (od 2009 roku), a imprezy które znalazły się w jego sędziowskim CV to min. Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Europejski Puchar Easykart oraz szereg zawodów organizowanych pod patronatem Automobilklubu Kieleckiego.